به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، در این مراسمی که هم‌زمان با ورود کاروان نیکوکاری به روستای تکه، کانون هلال احمر روستای تکه با حضور ریس جمعیت هلال احمر نهاوند فرمانده حوزه حاج همت شعبان اعضای شورای اسلامی، نوجوانان و اهالی روستا افتتاح شد.

در مراسم افتتاح کانون جوانان هلال احمر روستای تکه محمد تقی شهبازی رییس جمعیت هلال احمر شهرستان نهاوند ضمن اشاره به دلاورمردی‌های جوانان روستای تکه در طول دوران دفاع مقدس و درخشش نسل جدید روستای تکه در عرصه‌های بین المللی ورزش و تحصیلات دانشگاهی، گفت: با توجه به زلزله خیز بودن روستای تکه ومرکزیت آن در میان چند روستا لازم و ضروری است، که برای مواقع بحرانی دو تیم امدادی خواهران و برادران در سطح روستا تشکیل شود تا در وضعیت بحرانی و خطرناک بتوانند به مردم کمک کنند.

شهبازی افزود: جوانان روستای تکه با طی کردن آموزش‌های لازم و حضور فعال در این کانون نیروی امدادی خوبی برای چند روستا خواهند بود.

در پایان از بسجیان و اعضای نمونه کانون فرهنگی و هنری مسجد امام حسین(ع)، پایگاه شهدای تکه، نوجوانان موفق روستا ودانش آموزان دبستان شهید ثانی و گروه سرود پایگاه بسیج حضرت معصومه (س) تکه با دادن هدایای قدردانی شد.

لازم به یاد آوری است در این مراسم از 45 نفر قدردانی شد.